Otevření Tenmanya, KFC a skleněného pavilonu v Aventin Shopping Jihlava

Projekt Aventin Shopping Jihlava neusnul na vavřínech a stále se rozšiřuje. Během posledního čtvrtletí 2022 proběhne hned několik otevření, které nabídnou další zpříjemnění a služby v retailovém centru.

Dvě novinky se týkají gastronomie. V pondělí 17.10. otevřela asijská restaurace Tenmanya. Návštěvníky láká předvším svým výborným running sushi, které je dominantou celého konceptu. Ten je vystavěn v moderním vzdušným konceptu a zajišťuje příjemné posezení. Krom running sushi nabízí Tenmanya jak klasickou asijskou kuchyni, tak současnou trendy gastronomii v čele s Ramen polévkami, Poke Bowly a sushi sety.

V pondělí 31.10. bude otevírat další známý koncept, tentokrát zaměřený na fast food – KFC. Obchodní řetězec restaurací, zabývající se prodejem rychlého občerstvení, je zaměřen zvláště na smažené kuřecí maso v různých podobách. Samostatná budova KFC je umístěna hned při vjezdu do retailového centra a bude tak disponovat dostatkem parkovacích míst a možostí výdejního okénka Drive Thru.

Poslední velkou novinkou, která bude zahrnovat mnoho menších, je skleněný pavilon. Nová budova nabídne prodejní prostor drobným nájemcům a službám, které běžně v retailových centrech nefigurují. Od prosince se tak nabídka rožšíří o nehtové studio, trafiku, květinářství, masnu a sázkovou kancelář.