Otázky a odpovědi

Jaká je otevírací doba nejbližšího Aventin Shopping?

Zobrazit odpověď

Otevírací doba se liší v závislosti na pobočce a jednotlivých prodejních jednotkách. Více informací najdete na našem webu v záložce konkrétního Aventin Shopping.

Kde najdu aktuální informace o akcích a výhodných nabídkách?

Zobrazit odpověď

Informace o aktuálních kampaních Aventin Shopping najdete na našem webu přímo na úvodní stránce nebo na našem Facebooku. Výhodné nabídky jednotlivých obchodů zveřejňujeme pravidelně na Facebooku a Instagramu konkrétního Aventin Shopping.

Mohu zaparkovat přímo v areálu Aventin Shopping?

Zobrazit odpověď

Ano, v Aventin Shopping můžete bezplatně a pohodlně zaparkovat přímo u vámi vybraného obchodu. Snadná dostupnost je pro nás velmi důležitá, proto mají naše parkovací místa nadstandardní velikost, aby bez problémů zaparkovala i větší auta nebo bezpečně nastoupila/vystoupila rodina s dětmi. Samozřejmostí jsou místa vyhrazená pro osoby se sníženou pohyblivostí.

Je možné se do Aventin Shopping dostat i alternativními dopravními prostředky?

Zobrazit odpověď

Ano, u většiny Aventin Shopping se nachází zastávka městské hromadné dopravy, ze které pohodlně dojdete pěšky během několika minut. Dopravit se k nám můžete také na kole – v každém Aventin Shopping najdete několik stojanů, kam můžete kolo bezpečně zaparkovat.

Jaké služby najdu v Aventin Shopping?

Zobrazit odpověď

V našem novém konceptu Aventin Shopping, za který jsme získali několik ocenění, se snažíme o co největší komfort zákazníků. Chceme, abyste se tu cítili dobře a abyste si nákupy maximálně užili. Krom bezplatného a pohodlného parkování tu najdete příjemné posezení na veřejných lavičkách, zelené oázy k odpočinku, toalety a vždy alespoň jednu obchodní jednotku s občerstvením. V současné době usilovně pracujeme na zprovoznění bezplatné wi-fi a umístění bankovních bankomatů v našich centrech.

Na koho se můžu obrátit, pokud v Aventin Shopping ztratím např. peněženku, telefon nebo tašku s nákupem?

Zobrazit odpověď

Prosím obraťte se přímo na zaměstnance prodejny, ve které jste nakupovali a dejte jim na sebe svůj kontakt. Jakmile se věci najdou, ozvou se Vám.